Kurumsal
Goldex Plastik A.Ş.

Goldex Plastik A.Ş. üretim bandındaki engin tecrübesini özel kalıplarda üretilen birinci sınıf plastik hammaddeyle birleştirerek, kendine özgü tasarımlarıyla çeyrek asrı aşkın bir süredir üretime devam etmektedir.“Eviniz İçin Pratik Çözümler” sloganıyla yola çıkan Goldex Plastik, müşteri beklentilerini dikkate alarak kendi bünyesinde tasarladığı ürünleriyle sektörde büyük bir farklılık yaratmaktadır. Goldex Plastik, uzman kadrosu ve deneyimli çalışanlarıyla beraber, Kocaeli/Çayırova’daki fabrikasında ürettiği bir çok farklı ürünü Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir noktasındaki müşterilerine geniş satış ekibi ve bayi ağı sayesinde kolaylıkla ulaştırmaktadır. 27 yıllık üretim bilgisine sahip olan Goldex Plastik, bu süre içinde almış olduğu sertifikalarla, tüm ürünlerinde kalite standartlarında ve insan sağlığını koruyacak her türlü koşula uygun üretim yaptığını kanıtlanmıştır.

35
İşlevsellik & Yeni Tasarımlar

Goldex Plastik, sürekli değişiklik gösteren müşteri gereksinimlerine ve pazar eğilimlerine çok büyük önem göstererek, ürünlerini bu verilere göre tasarlamaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Goldex Plastik, ürünlerinde işlevselliğe büyük dikkat ederek, piyasaya yeni tasarımlar sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak, sektördeki gelişmelerden anında haberdar olur ve bu gelişmeleri kendi bünyesine katmak için çalışmalar yapar. Goldex Plastik, özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla yurtiçi ve yurtdışında büyük bir değer haline gelmiştir.

Arge & Üretim

Goldex Plastik, Araştırma ve Geliştirme Bölümüne son 10 yılda yaptığı yatırımlarla, çağın üzerinde atılım gerçekleştirmiştir. Her zaman ön planda tuttuğu üretim, kalite-kontrol ve paketleme aşamalarında büyük yenilikler getirerek, üretim bandını hızlandırmış, yeni tasarımlarını piyasaya sürecek ortamı oluşturmuştur.

Sipariş & Sevkiyat


Sipariş formunu doldurarak, taleplerinizi Goldex Plastik A.Ş.’ye kolaylıkla iletebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı sevkiyatlarda işbirliğinde olduğumuz firmaları ya da isteklerinize göre kendi bünyenizde bulunan veya anlaşmalı olduğunuz sevk sistemlerini kullanabiliriz.
Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak; ürünlerimizde işlevsellik, kolay kullanım ve daha az maliyet esaslarına göre, yeni tasarımlar sunuyoruz.

Üretim, kalite-kontrol ve paketleme aşamalarındaki yatırımlarımızla, üretim bandını hızlandırarak, yeni tasarımlarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Endüstrimizde bugünün ve yarının en iyi işletilen ve en değerli şirketi olmak için her geçen gün çalışıyoruz.

Sürekli olarak endüstri lideri performans sunmak için:
Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri güvenle ve güvenilir şekilde ulaştırmak,
Çalışanlar ve hissedarlar için tercih edilen şirket olmak,
Çalıştığımız topluluklarda sorumlu, iyi bir komşu olmak,
Yaptığımız her faaliyette mükemmellik için gayret gösteriyoruz.

Open chat
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz? Sürdürmek için open chat'e tıklayın WhatsApp uygulamasına yönlendirecektir.