Sertifikalar
Ürünlerimizde sağlamlığı ve dayanıklılığı sağlamak için birinci sınıf plastik hammadde kullanıyoruz.

Ürünlerimiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır ve insan sağlığın koruyucu özellikte olduğu Besin Güvenliği Sertifikası’yla kanıtlanmıştır. Ürettiğimiz ürünlerde ve üretim aşamasında çevreye zarar vermediğimiz Tüv Sertifikası’yla kanıtlanmıştır.
Kullandığımız hammaddelere ait bilgiler: PPRC (Random Kopolimer): PP, propilenin ZIEGLER-NATTA Katalizörü yardımıyla polimerizasyonu sonucu üretilen yarı sert, şeffaf, kolay şekillendirilebilen, ekonomik bir polimerdir. PP’nin kimyasal direnci iyidir fakat klor, nitrik asit ve diğer kuvvetli oksitleyiciler tarafından etkilenir. Görünür bölge ışınlarına dayanıklı olmakla birlikte , UV-ışınları PP den yapılan malzemelerin yüzeylerini bozar. Yakılabilir fakat yavaş yanar. Zehirsizdir. Uygun şekilde modifiye edildiğinde iyi bir ısı dayanımına sahiptir.

PPRC`nin türevlerinden ayrılan en önemli özelliği, sıhhi tesisatta kullanılabilmesinin yanısıra, sıcak su tesisatında kullanılabilmesi ve hot plate kaynak edilebilme özelliğine sahip olmasıdır.
Open chat
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz? Sürdürmek için open chat'e tıklayın WhatsApp uygulamasına yönlendirecektir.